سفارش ساخت کتابخانه

برای سفارش ساخت کتابخانه به صورت سفارشی برای شما عزیزان با سیب چوب در تماس باشید.

به راحتی میتوانید با تماس با سیب چوب سفارش ساخت کتابخانه خود را ثبت کنید.

سفارش ساخت کتابخانه

زمانی که قصد خرید کتابخانه را دارید در سایت های زیادی انواع مخلف کتابخانه ها را بررسی کردید اما هرکتابخانه مشکلاتی مثل ابعاد، رنگ، قیمت و این چنین موارد را داشتند و حتما به فکر سفارش ساخت کتابخانه افتادید.
در صورتی که نیاز به ساخت کتابخانه خانگی به طرح و ابعاد و همچنین رنگ مورد نظر خود را دارید. میتوانید از طریق راه های ارتباطی مانند اینستاگرام و یا واتساپ سیب چوب با ما در تماس باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کتابخانه شما را با ابعاد و اندازه دلخواه ساخته و برای شما ارسال شود.

سفارش ساخت کتابخانه

سفارش ساخت کتابخانه

سفارش ساخت کتابخانه چوبی

همه ما از این موضوع خبر داریم که اکثر ورق های کتاب با استفاده از چوب درختان ساخته میشود پس چه بهتر که کتابخانه چوبی از جنس ذاتی کتاب داشته باشیم.شما به راحتی توانایی این مورد رو دارید تا سفارش ساخت کتابخانه چوبی خود را به سیب چوب بسپارید.

باید به این موضوع دقت کنید که سفارش ساخت کتابخانه چوبی از نظر اقتصادی و با توجه بهقیمت بالا چوب مناسب نمی باشد و جایگزینی که سیب چوب به شما پیشنهاد میکند استفاده از کتابخانه ام دی اف می باشد.

سفارش کتابخانه کلاسیک

سفارش کتابخانه کلاسیک

ساخت کتابخانه ام دی اف

عوامل بسیار زیادی هستند که در قیمت ساخت کتابخانه ام دی اف تاثیر گذارند.که یکی از آنها ورق ام دی اف میباشد.
بعضی از کارگاه ها با هدف کم کردن قیمت کتابخانه دست به تولید ورق های ام دی اف میزنند.
این ورق های ام دی اف در ظاهر بسیار زیبا هستند اما بعد از گذشت چند ماه دچار پوسیدگی میشوند.قبل از سفارش کتابخانه میتوانید از پشتیبانی سیب چوب در رابطه با این موضوع سوال بفرمایید.

سفارش ساخت کتابخانه دیواری

اگر به نیاز به کتابخانه دیواری داشتید حتما این سوال را از خود پرسیدید که چگونه کتابخانه دیواری بسازیم ؟
میتوان گفت کتابخانه دیواری از خانواده شلف ها هستند که ابعاد تقریبا بزرگ تری نسبت به شلف های معمولی دارند. همچنین قیمت شلف نسبت به کتابخانه های ایستاده مقرون به صرفه تر است.

ساخت کتابخانه در خانه

با توجه به متراژ خانه شما اگر فضای بزرگی داشته باشید و متراژ بالایی را برای کتابخانه در نظر گرفته باشید ممکن است کتابخانه های موجود در فروشگاه های اینترنتی نیاز شما را بر طرف نکنند. به همین دلیل باید سفارش ساخت کتابخانه در خانه را به یک تیم ماهر بسپارید.

در مرحله بعدی بعد از ثبت سفارش ساخت کتابخانه تیم سیب چوب در منزل شما حضور پیدا میکنند تا کار ساخت کتابخانه را در خانه شما را شروع کنند. مدت زمان انجام کار براساس حجم پروژه بین چند روز تا چند هفته به طول بی انجامد.

 

انتخاب رنگ کتابخانه سفارشی

زمانی که سفارش ساخت کتابخانه را ثبت میکنید با توجه به اینکه تمامی اندازه ها برای شما سفارشی سازی میشود به راحتی میتوانید رنگ کتابخانه خود را با توجه به دکوراسیون اتاق خواب ، نشیمن و یا فضای خود مشخص کنید.

مشاوره برای انتخاب کتابخانه

گاهی اوقات دیده شده خانواده ها بعد از سفارش کتابخانه و طراحی آن بعد ازگذشت مدتی از طرح، رنگ و یا مدل کتابخانه از دکوراسیون خودشاکی هستند. این مورد باعث ضرر اقتصادی زیادی میشود. برای اینکه بتوانید بهترین مدل کتابخانه را برای اتاق خود انتخاب کنید میتوانید از تیم سیب چوب مشاوره بگیرید

سفارش ساخت کتابخانه کودکان

مدل پیشنهادی برای ساخت کتابخانه

مدل های زیادی برای ارائه وجود دارد که شما بر اساس آن میتوانید طرح کتابخانه خود را انتخاب کنید که باید مواردی را در نظر بگیرید برای مثال :
میخواهید سفارش کتابخانه برای اتاق کودک بدهید یا برای اتاق یک دانشجو ؟
در ادامه چندین مدل با طرح های متنوع را برای شما قرار دادیم .

 

سفارش ساخت کتابخانه از سیب چوب

در صورت داشتن هرگونه سوال و در خواست میتوانید با استفاده از راه های ارتباطی قرار داده شده با ما در ارتباط باشید.