ساخت کابینت آشپزخانه

سیب چوب گروه تولید کننده انواع کابینت های آشپزخانه برای مشاوره رایگان ، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه با ما در تماس باشید.
قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

سفارش ساخت کابینت

همانطور که میدانید آشپزخانه قلب هر خانه است و بیشترین زمان کسی که مسئولیت پخت و پز غذا را دارد در آن صرف میشود. از همین رو هنگام سفارش ساخت کابینت آشپزخانه برای اندکی تشکر و قدردانی هم که شده اولویت طراحی و ساخت کابینت را ایشان قرار دهیم.

زمانی که قصد سفارش ساخت کابینت جدید را دارید یکی از مواردی که بسیار ضروری است و در طراحی و کیفیت کابینت شما تاثیر بسیاری دارد انتخاب بهترین افراد کابینت ساز و گروه کابینت سازی است.

کابینت آشپزخانه مدرن و مینیمال

کابینت برای آشپزخانه متراژ پایین

با توجه به زندگی شهری مخصوصا در تهران و کوچکتر شدن خانه ها کابینت های آشپزخانه هم به نسبت خانه ها کوچک شدن، از همین رو ساخت کابینت برای آشپزخانه ۶ متری و طراحی کابینت برای آشپزخانه ۹ متری تقاضای بیشتری پیدا کرده است. از همین رو تیم سیب چوب تجربه طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه در ابعاد کوچیک و کم جا را دارد.

قیمت ساخت کابینت

اگر از قیمت ساخت و طراحی کابینت با خبر باشید میدانید که اختلاف قیمت بسیاری وجود دارد و این اختلاف قیمت تاثیر مستقیمی روی کیفیت ساخت کابینت شما دارد. 
یکی از بزرگترین مواردی که روی هزینه ساخت کابینت میتواند تاثیر بگذارد کیفیت ام دی اف استفاده شده در طراحی کابینت آشپزخانه است. و با توجه به نوسانات قیمت ورق های ام دی اف، دیده شده بعضی از همکاران از ام دی اف هایی با کیفیت پایین استفاده میکنند. که بعد از مدتی دچار مشکلاتی مثل حشره زدگی و افزایش موجودات موذی در خانه میشود.

قیمت ساخت کابینت

مراحل ساخت کابینت آشپزخانه

در سیب چوب برای پروژه های ساخت کابینت در 3 مرحله انجام می شود که شامل:

 1. مشاوره رایگان انتخاب طرح و مدل کابینت آشپزخانه
 2. طراحی 3 بعدی کابینت آشپزخانه
 3. ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه شما

انواع مدل کابینت آشپزخانه

انواع مدل کابینت آشپزخانه

قبل از اینکه به دنبال سازنده کابینت آشپزخانه باشید در قدم اول باید انواع کابینت ها را بشناسیم.

این کابینت ها عبارتند از: 

 • کابینت مدرن
 • کابینت ممبران
 • کابینت مینیمال
 • کابینت هایگلاس
 • کابینت صنعتی

مشاوره رایگان طرح و مدل کابینت

با توجه به گسترش ویروس کرونا تیم سیب چوب به مشاوره غیر حضوری را جایگزین مشاوره حضوری کرده است. و شما میتوانید از طریق راه های ارتباطیمانند تلفن،واتساپ،اینستاگرام با ما در تماس باشید. و به جواب اکثر سوالات خود برسید.
در صورت نرسیدن به جواب سوال خود و نیاز به مراجعه حضوری شد کارشناسان ما با هماهنگی قبلی برای بررسی مشکل شما به صورت حضوری مراجعه میکنند. 

سفارش ساخت کابینت ممبران

کابینت آشپزخانه ممبران را میتوانیم در دسته کابینت آشپزخانه لوکس قرار بدهیم. یکی دیگر از ویژگی های کابینت آَشپزخانه ممبران این است که هزینه آن حدود 30 تا 50 درصد نسبت به کابینت چوبی کمتر است.

در مرحله اول برای انتخاب کابینت ممبران باید در جریان این موضوع باشیم که کابینت ممبران همان کابینت وکیوم است. اما اکثر کسانی که با ما تماس میگیرند این تصور غلط را دارند که فکر میکنند کابینت وکیوم و ممبران با هم فرق دارد.

سفارش ساخت کابینت ممبران آشپزخانه

 

کابینت صنعتی

کابینت سبک صنعتی بسیار جذاب است، اما خیلی گرم و صمیمی نیست آشپزخانه صنعتی چند فاکتور مهم دارد:

 • استفاده از رنگ های خنثی مانند سفید، خاکستری، سیاه و قهوه ای گاهگاهی هم دیده شده از رنگ قرمز جیغ استفاده شود.
 • استفاده از قفسه های باز برای استفاده از کابینت
 • استفاده از قفسه های سربی یا فولاد ضد زنگ
 • استفاده از سازه های صنعتی مانند آجر خام، لوله های آب و تیرهای فلزی
 • استفاده از بتن در کف پیشخوان یا دیوار آشپزخانه

سفارش ساخت کابینت صنعتی

کابینت مدرن

کابینت های مدرن قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به کابینت های صنعتی و کلاسیک (ممبران) دارد.
ویژگی کابینت مدرن که باعث انتخاب آن شده:

 • طراحی و ظاهر شیک و ساده
 • مناسب ترین کابینت برای آشپزخانه کوچک
 • تنوع رنگی قراوان
 • قیمت مناسب

کابینت مدرن

سفارش کابینت های گلاس

ام دی اف های هایگلاس با توجه به جذابیت و براقیتی که دارند یکی از پرطرفدارترین نوع ام دی اف های موجود در بازار است. و با توجه به قیمت ساخت کابینت هایگلاس سهم بزرگیاز بازار ایران را در بر گرفته.

جنس ام دی اف هایگلاس، از پلکسی گلاس میباشد که فرق آن با ام دی اف معولی این است که ورق ام دی اف معمولی از ملامینه می باشد

سفارش کابینت هایگلاس

ساخت کابینت در خانه

برای ساخت کابینت در خانه باید در مرحله اول کارشناسان سیب چوب به منزل شما مراجعه کنند تا متراژ و اندازه آشپزخانه شما را اندازه گیری کنند و اگر نگران ویروس کرونا هستند تمامی کارشناسان ما با رعایت پروتکل بهداشتی برای بازدید و اندازه گیری مراجعه میکنند.
در مرحله دوم تیم سیب چوب قیمت ساخت کابینت را به شما اعلام می کنند.با توجه به قیمت ورق ام دی اف و نوسان بازار قیمت ساخت کابینت تا 1 هفته معتبر میباشد و در صورت نیاز میتوانید دوباره در خواست فاکتور ساخت کابینت را داشته باشید.در مرحله سوم به ارائه طرح 3 بعدی از خانه شما میپردازیم و بعد از تایید طرح کابینت آشپزخانه توسط شما اقدام به ساخت و نصب کابینت می نمایم

  0%