سفارش ساخت جاکفشی

برای سفارش ساخت جاکفشی به صورت سفارشی برای شما عزیزان با سیب چوب در تماس باشید.

به راحتی میتوانید با تماس با سیب چوب سفارش ساخت جاکفشی خود را ثبت کنید.

سفارش ساخت جاکفشی

در زمان ورود به خانه یکی از موارد اولیه که ما را با خود درگیر میکند جاکفشی است. پس مدل جاکفشی برای ما و مهمانان می تواند ذهنیت اولیه مثبت و منفی در مورد دکوراسیون خانه ما ایجاد کند. به همین دلیل باید به فکر سفارش ساخت جاکفشی با کیفیت و شیک باشید.

سفارش ساخت جاکفشی مدرن

جاکفشی ها در مدل های مختلف مانند : جاکفشی کلاسیک، مینیمال، کم جا، آپارتمانی، جاکفشی و جالباسی آینه دار، نمیکتی، جاکفشی مدرن، داشبوردی، ایستاده تولید و ساخته می شود که شما میتوانید از فروشگاه سیب چوب اقدام به خرید جاکفشی کنید

در صورتی که نیاز به تولید جاکفشی با ظاهر متفاوت و در ابعاد مختلف دارید می توانید از مشاوران سیب چوب تمامی سوالات خود را بپرسید.

سفارش ساخت جاکفشی مینیمال ام دی اف

جاکفشی ام دی اف

اگر به دنبال جاکفشی هستید که کیفیت و ماندگاری بالایی داشته باشد و از حالت صنعتی به دور باشید میتوانید از جاکفشی ام دی اف استفاده کنید که جایگزین بسیار مقرون به صرفه برای جاکفشی های فلزی است.
جاکفشی ام دی اف از ورق های MDF طراحی و ساخته می شود که در رنگ های متنوع و زیادی در بازار موجود است. اما این تمام ماجرا نیست.

order shoe rack calssic

کیفیت جاکفشی MDF

کیفیت جاکفشی ام دی اف به موارد زیادی بستگی دارد که یکی از آنها ورق ام دی اف میباشد. امروز شرکت های کوچک و بزرگی اقدام به ساخت و تولید ورق ام دی اف می کنند. که با توجه به کیفیت و نوع ساخت هر کدام کیفیت آنها باهم متفاوت است و این مسئله باعث ایجاد اختلاف قیمت در آنها میشود.

order shoe rack modern

گاها دیده شده در بعضی موارد کیفیت را قربانی قیمت میکنند و این امر باعث تولید ورق ام دی اف با کیفیت بسیار پایین میشود که بعد از گذشت زمانی درب های جاکفشی دارای تاب (خمیدگی) می شود و به درستی بسته نمیشود

در صفحه سفارش ساخت کتابخانه چوبی به موضوعات دیگر مانند حشره زدگی هم پرداختیم که میتوانید مطالعه کنید.

order shoe rack

سفارش جاکفشی دیواری

یکی از مشکلات زندگی شهری وجود فضای کم داخل منزل است و به همین دلیل کسانی که فضای کمی در راهرو و ورودی منزل خود دارند به فکر جاکفشی برای راهرو باریک هستند.

یکی از کاربران سیب چوب به نام آقای حیدری هم با مشکل کمبود فضا رو به رو بودند و نیاز به جاکفشی با عمق کم داشتند تا در کنار درب ورودی منزل قرار بگیرد به همین دلیل سفارش جاکفشی دیواری خود را از طریق پشتیبانی ما در میان گذاشتند و بعد از بررسی نیاز جاکفشی دیواری مطابق با فضای خانه ایشان طراحی و ساخته شد.

order-shoe-rack

شرایط ساخت و تولید انواع جا کفشی

ساخت جاکفشی چوبی از خدمات سیب چوب دارای یکسال گارانتی برای ام دی اف و دو سال برای یراق آلات مصرفی مانند لولاها می باشد.

wooden shoes

سبد خرید