سفارش تابلو چرم

برای سفارش ساخت تابلو چرم به صورت سفارشی برای شما عزیزان با سیب چوب در تماس باشید.

به راحتی میتوانید با تماس با سیب چوب سفارش ساخت کتابخانه خود را ثبت کنید.

تابلو چرم

 تابلو یکی از اساسی ترین اجزا در زیبا سازی و طراحی دکوراسیون منازل است.  این تابلو ها می توانند بر اساس دکوراسیون داخلی و طرح کلی محیط در ابعاد یا اشکال مختلف تولید شوند. در صورت تمایل به سفارش تابلو چرم با ما همراه باشید.

تابلو چرم مرا هزار امید است و هر هزار امید تو

تابلو چرم مرا هزار امید است و هر هزار امید تو

چرم طبیعی ساختار آن برای تابلو

چرم ماده ایست منعطف و بسیار با دوام که طی مراحلی از دباغی پوست طبیعی حیواناتی مانند گاو یا بز و … تهیه می گردد. این ماده را پس از جداسازی از بدن حیوان در مراحل اولیه به شکل ورقه هایی در می آورند. و پس از رنگ آمیزی آن را برای فروش در بازار عرضه می کنند. چرم طبیعی به علت دوام بالا برای تولید کفش، کیف لباس و تابلو چرم مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه قصد تهیه و سفارش ساخت تابلو برای منزل خود را دارید سفارش تابلو چرم یک گزینه ی عالی برای شماست. تابلو چرم حکاکی شده برای هدیه دادن نیز یک گزینه ی شیک و لوکس محسوب می شوند

ای فدای تو هم دل و هم جان

سفارش ساخت تابلو چرم حکاکی 

تابلو های موجود در سایت سیب چوب برای منزل شما و یا هدیه دادن به دیگران طراحی و تولید می شوند. مشتریان عزیز می توانید در صورت تمایل برای سفارش ساخت تابلو چرم نیز اقدام کنید و بر اساس دکور منزل یا محیط کار رنگ، ابعاد، مدل و محتوای تابلو خود را انتخاب کنید. ساخت و خرید تابلو چرم حکاکی شده در سایت سیب چوب با مرغوب ترین متریال و چرم های خام گاوی امکان پذیر می باشد. 

تابلو چرم خانه هنرمندان

تابلو چرم خانه هنرمندان

رنگ و متریال تابلو چرم حکاکی شده

چرم خام استفاده در این تابلو ها از بهترین نوع موجود در بازار است. و حکاکی آن ها با بهترین قلم ها و تکنیک ها صورت می گیرد. پس از اتمام مراحل حکاکی در روند ساخت تابلو چرم نوبت به رنگ و فیکساتور می رسد. رنگ های استفاده شده بر روی تابلو ها می بایست بسیار با دوام باشند و در برخورد با آب یا به مرور زمان از بین نروند. در صورتی که تمایل به نصب تابلو های لوکس و فاخر برای منزل خود را دارید برای خرید تابلو چرم حکاکی شده در تمامی ابعاد و با هر نوع متن و رنگ از طریق سیب چوب اقدام کنید.

تابلو چرم تو در مسافت بارانی

تابلو چرم تو در مسافت بارانی

پس از سفارش و خرید تابلو چرم حکاکی شده مطابق سلیقه ی خود در مطلوب ترین زمان و شیک ترین بسته بندی ممکن محصول به دست مشتریان عزیز می رسد. 

سفارش ساخت تابلو چرم دست ساز با چرم طبیعی

برای خرید تابلو چرم حکاکی شده یا دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت تابلو چرم حکاکی با سیب چوب تماس بگیرید.