ساخت کمد دیواری

سیب چوب گروه تولید کننده انواع کمد دیواری (ریلی، ام دی اف، تخت شو )برای مشاوره رایگان و برآورد هزینه ، طراحی و سفارش ساخت کمد دیواری با ما در تماس باشید.
سفارش کمد دیواری

کمد دیواری

این روزه با توجه به زندگی شهری کمد دیواری ریلی فضای کمی از درهای ورودی اتاق را اشغال می کنند، بنابراین چنین کمد دیواری هایی را برای کسانی که اتاق کوچکی دارند توصیه می کنیم. علاوه بر این، کمد هایی با رنگ های روشن را در اتاق های کوچک امتحان کنید تا خانه بزرگتر به نظر برسد.
کمد دیواری مدل های مختلفی دارد و شما می توانید با توجه به سلیقه، فضای اتاق و طراحی دکوراتیو خود را انتخاب کنید. برخی از کمدها دارای درب ریلی و برخی دارای درب معمولی هستند. کمد دیواری های ریلی معمولا برای فضاهای کوچک مناسب ترند. این روزها کمدهای دیواری با طراحی چند لایه جدید برای کفش، کیف و لباس های بدون درب شما ساخته می شوند.

 

ساخت کمد دیواری ام دی اف

برای ساخت کمد دیواری با چوب (MDF) میتوانید با مشاورین سیب چوب از طریق واتساپ و یا تماس مستقیم استفاده کنید.

ساخت کمد دیواری اتاق بچه

طراحی کمد دیواری شیک و زیبا طرحدار رنگی (مدل حیوانات) بیشتر برای اتاق خواب کودکان مناسب است. درهای پرده ای منحصر به فرد و متنوع را برای اتاق و دکوراسیون کودک خود انتخاب کنید. در طراحی اتاق نشیمن کودک دقت بیشتری لازم است.
 با کمی خلاقیت می توانید یک کمد لباس چند منظوره بسازید. از دیوارهای اتاق کودکان می توان برای نگهداری لباس و وسایل مدرسه استفاده کرد. بخشی از این فضا برای میز تحریر در نظر گرفته شده است. در برخی اتاق ها اتاق خواب، تخت و میز تحریر با هم ساخته می شوند.

ساخت کمد دیواری ریلی

برای ساخت کمد دیواری در مرحله اول باید اندازه گیری فضای مورد نظر شما برای سفارش ساخت کمد دیواری در نظر گرفته شود.

قیمت ساخت کمد دیواری تخت تاشو

در مرحله بعدی باید نیاز خود را مانند جاکفشی و یا کتابخانه در نظر بگیرید ، که به چه مواردی در کتابخانه خود نیاز دارید؟ و یا اینکه کمد دیواری تخت شو خود را دو نفره نیاز دارید یا تک نفره و یا اینکه برای کودکان خود نیاز دارید.

ساخت کمد دیواری متری چند؟

با توجه به نوسانات قیمت و متنوع بودن جنس استفاده شده میتوانید اختلاف قیمت فاحشی در قیمت کمد دیواری دید
برای مثال ام دی اف ایزوفام و یا ملامینه قیمت بسیار زیادی با هم دارن همچنین کیفیت همینطور هست.

در مرحله بعدی باید برآورد هزینه و ارائه طرح سه بعدی مورد تایید شما قرار بگیرد . باید این موضوع را در نظر بگیرید اندازه گیری و مشاوره به صورت رایگان توسط کارشناسان سیب چوب انجام میشود.

سفارش ساخت کمد

کمد دیواری پذیرایی معمولا به صورت مخفی طراحی می شود یا اگر قصد مخفی کردن آن را ندارند، فضایی در وسط برای قرار دادن تلویزیون ایجاد کنند. برخی از مدل ها حتی ممکن است درهای شیشه ای یا شیشه ای داشته باشند. این درب ها فضا را بزرگتر می کنند.

ساخت کمد دیواری در خانه

اصولا کمد دیواری خانه ها مخصوصا در اتاق های خواب کمد جادار با قفسه های داخل آن قابل تشخیص است. با توجه به فضای محدود در یک اتاق کوچک و نقلی، طراحی داخلی باید به گونه ای باشد که کمد دیواری به عنوان کمد و کشو و به نوعی مانند لوبیا سحر آمیز عمل کند.
حتماً در کمد دیواری ها کشوهای جادار و بزرگ پیدا خواهید کرد. و یکی از موارد که الزامی هست استفاده از رگال لباس است و می توانید از فضای بالای رگال برای نصب قفسه های جادار و کم ارتفاع استفاده کنید.

در قفسه های کوتاه کفش، چتر و حتی کتاب های درسی قرار می گیرد. برای نصب طاقچه های دیواری کوچک نیز می توانید از دیوار و گوشه ها نهایت استفاده را ببرید.

سبد خرید