نمایش دادن همه 2 نتیجه

میز تلویزیون

در هنگام خرید مبلمان منزل از جمله میز تلویزیون باید نوع دکوراسیون مورد نظر خود را مشخص کنید. که آیا منزل شما دکوراسیون مدرن دارد ؟ یا سنتی ؟
و قطعا این جواب در نوع انتخاب شما تاثیرگذار خواهد بود.

خرید میز تلویزیون

همچنین برای خرید میز تلویزیون با اندازه مناسب که نه کوچکتر و نه بزرگتر از تلویزیون باشد، باید اندازه اینچ تلویزیون خود را به یاد داشته باشید.

میز تلویزیون های سیب چوب تنها برای نگهداری از تلویزیون شما نیستند، بلکه میتواند با طرحی و مدلهای خود مانند پایه چوبی، دیواری، پایه دار به اتاق نشیمن شما شخصیت متنفاوتی بخشد.

خرید وقیمت انواع میز تلویزیون از سیب چوب - مدل 2 متری

راهنمای خرید میز تلویزیون

محصولات سیب چوب در انواع مختلفی تولید میشوند که هریک ویژگی منحصر به فردی را در خود جای داده و باید در زمان خرید میز تلویزیون به هدف از ساخت آن توجه کنیم.

در مرحله اول باید مشخص کنیم که فضا و محفظه جادار برای ما مهم است و یا اینکه به دنبال میزتلویزیونی هستیم که به راحتی قابلیت جا به جایی داشته باشد و یا اینکه به دنبال فضای مخفی در آن هستیم.

در هنگام خرید میز تلویزیون از سیب چوب به توضیحات و مشخصات محصول دقت کنید و در صورت نیاز به مشاوره با همکاران فروش ما تماس بگیرید.

سفارشی سازی میز تلویزیون

تمامی میز تلویزیون های سیب چوب به صورت سفارشی تولید و ساخته میشوند. شما میتوانید برای تغییر ابعاد و اندازه این محصولات و با انتخاب مدل آنها را به صورت سفارشی تغییر ابعاد بدهید

میز تلویزیون هایگلاس جدید

گارانتی میز تلویزیون

یراق های استفاده شده در میز تلویزیون مانند لولاها دارای 2 سال گارانتی میباشند.